Yhteystiedot

Helsinki
Lönnrotinkatu 13, 00120 Helsinki, Finland
info@naughtybrgr.com
040 516 4040

Tampere
Aleksanterinkatu 29, 33100 Tampere, Finland
tampere@naughtybrgr.com
040 125 3232

Turku
Aurakatu 12, 20100 Turku, Finland
turku@naughtybrgr.com
040 682 8080

Jyväskylä
Puistokatu 2-4, 40100 Jyväskylä, Finland
jyvaskyla@naughtybrgr.com
040 505 2992

Iso Omena
Piispansilta 11 / Iso Omena kauppakeskus, 02330 Espoo, Finland
omena@naughtybrgr.com
040 1461963

AVAINHENKILÖT

Mikko Mollberg
Toimitusjohtaja, osakas
mikko@naughtybrgr.com

Akseli Herlevi
Tuotekehitys – omistaja
akseli@naughtybrgr.com

Karoliina Korte
Head of Marketing
karoliina.k@naughtybrgr.com

Teemu Nordvall
Head of Kitchen Operations
teemu@naughtybrgr.com

Julia Kovalainen
Head of Finance and HR
julia@naughtybrgr.com

Mikko Toivonen
Head of Operations
mikko.toivonen@naughtybrgr.com

Tomi Ruuskanen
Hallituksen puheenjohtaja, omistaja
tomi@naughtybrgr.com