Turku

Emme ota vastaan pöytävarauksia / tilauksia puhelimitse. Ovesta vaan sisälle herkuttelemaan!
Aurakatu 12, 20100 Turku
turku@naughtybrgr.com
040 682 8080

Helsinki

Emme ota vastaan pöytävarauksia / tilauksia puhelimitse. Ovesta vaan sisälle herkuttelemaan!
Lönnrotinkatu 13, 00120 Helsinki
info@naughtybrgr.com
040 516 4040

Tampere

Emme ota vastaan pöytävarauksia / tilauksia puhelimitse. Ovesta vaan sisälle herkuttelemaan!
Aleksanterinkatu 29, 33100 Tampere
tampere@naughtybrgr.com
040 125 3232

AVAINHENKILÖT

Mikko Mollberg / toimitusjohtaja, osakas
mikko@naughtybrgr.com

Akseli Herlevi / tuotekehitys – omistaja
akseli@naughtybrgr.com

Karoliina Korte / Marketing Manager
karoliina.k@naughtybrgr.com

Karolina Haapaniemi / henkilöstö- ja ravintolatoimenjohtaja
karolina@naughtybrgr.com

Tomi Ruuskanen / hallituksen puheenjohtaja, omistaja
tomi@naughtybrgr.com

Avoinna

Emme ota vastaan pöytävarauksia. Ovesta vaan sisälle!

MAANANTAI SULJETTU
TIISTAI 11:00 – 22:00
KESKIVIIKKO 11:00 – 22:00
TORSTAI 11:00 – 22:00
PERJANTAI 11:00 – 22:00
LAUANTAI 11:00 – 22:00
SUNNUNTAI 12:00 – 19:00

PALAUTE